BAŞKAN PALANCIOĞLU, ÇARŞI ESNAFI VE VATANDAŞLARI SELAMLADI

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Cumhuriyet Mahallesi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi; vatandaşlarla sohbet etti.

Vatandaşlar ve esnaf ile tek tek tokalaşan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğluçarşı ziyaretinde büyük ilgi ile karşılaştı.

Esnaf ile her fırsatta bir araya geldiklerini söyleyen Başkan Dr. Palancıoğlu, “Cumhuriyet Mahallesi'nin çalışkan gayretli esnaf dostlarımız ve vatandaşlarımızı selamlayıp hatırlarını sorduk. Halkın içinde belediyecilik anlayışımızla en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam ediyoruz. Kayseri’de ticaretin kalbi bu bölgede atıyor. Çarşıda bereket, çarşıda muhabbet, çarşıda samimiyet vardır. Vatandaşlarımız için var gücümüzle hizmetlere devam edeceğiz. Her fırsatta çarşı merkezinde vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler veriyor vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dinliyoruz. Allah'ın vereceği rızık için çalışan tüm esnaflarımıza Rabbim bol kazanç nasip etsin.” dedi.

Çarşı esnafı ise her zaman temiz bir çarşıya uyandıkları ve belediye hizmetlerinin düzenli yapıldığı için Başkan Dr. Palancıoğlu’na teşekkür ettiler.


Bu haber 302 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı