Referans yatırımlar için oybirliği ile alınan kararlar…

 

2019 YILININ İLK MECLİS TOPLANTISI

 

Gündemde 29 madde

Melikgazi Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Meclisi’nin gündeminde bulunan mevzuları görüşüp karara bağlamak üzere 07 Ocak 2019 Pazartesi günü saat:16.00‘da Melikgazi Belediye Meclisi’nde toplandığını bildirdi.

Planlı gelişimin ilk şartı…

Melikgazi Belediye Meclisi Ocak ayı olağan toplantısında yer alan maddeler tek tek görüşülerek karara bağlandı.29 maddenin görüşüldüğü meclis toplantısında 16 madde oy birliği ile kabul edilirken, 13 gündem maddesi ilgili komisyonlara havale edildi.

Eğitimde, imarlı gelişimde, spor da ve kamu yatırımlarında…

Meclis gündem maddelerinin genelde imar konuları olduğunu çünkü planlı ve sağlıklı bir şehirleşmenin temelinde imar planlarının uygulanmasının yer aldığını belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç  “Melikgazi Belediyesi olarak eğitime, sağlık hizmetine ve spor tesisleri ile tarihi ve kültürel mekânlara büyük önem veriyoruz.2019 yılının ilk meclis toplantısında da ilçemizin imarlı gelişime katkı sağlayacak kararlar aldık. Dedi.

Denetim Komisyonu üye seçimi yapıldı.

Yapılan seçimlerde Denetim Komisyonu üyeliklerine Sıddık Sami Kadıoğlu, Hasan Köksal, Osman Erkan Ödev ve İrfan Dursun’un seçildiğini ifade eden Başkan Büyükkılıç, alınan kararların hayırlı olması temennisinde bulunarak oybirliği ile alınan kararlardan dolayı tüm meclis üyelerine teşekkür etti.  

 


Bu haber 408 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı
Kayseri Web Tasarım